Číslo položky: 8602
Poslední dražitel: 9549

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Přípitek
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:40:00
Číslo položky: 8410
Poslední dražitel: 9414

Tůňka
olej na kartonu, 40 x 51, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, zezadu štítek "Výstava Hlinsko 1941", číslo katalogu 449, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:30:00
Číslo položky: 8414
Poslední dražitel: 9646

Podzimní potok
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8545
Poslední dražitel: 9507

olej na lepence, 35 x 49, 5 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1926
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8585
Poslední dražitel: 9792

Liesler Josef (1912 - 2005)

Tajemný akt
olej na sololitu, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:25:00
Číslo položky: 8603
Poslední dražitel: 9341

Vyšehrad
akvarel na papíře, 27 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, zezadu přípis od autora "dělal jsem z Císařské louky" 20.11.1939, datováno 1917
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 8480
Poslední dražitel: 9834

Nečitelně signováno

Tůňka
olej na dřevě, 13 x 16, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:20:00
Číslo položky: 8598
Poslední dražitel: 9916

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Krajina s povozem
akvarel na papíře, 37 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, papír zvlněn, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8600
Poslední dražitel: 9862

Dědina Jan (1870 - 1955)

olej na kartonu, 54 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno nečitelně
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8415
Poslední dražitel: 9822

Vodník
barevná litografie, 34 x 43, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 348/500, datováno 1942
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 200 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 5.5.2016  21:15:00