Číslo položky: 8496
Poslední dražitel: 9054

Nesignováno

Čtenář
malováno emailem na porcelánu, 16 x 11 cm, miniatura, ovál, vyřezávaný zlacený rám, místy poškozen, malba poškozena, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:35:00
Číslo položky: 8510
Poslední dražitel: 9572

Nesignováno

Sklář
olej na plátně, 75 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:25:00
Číslo položky: 8515
Poslední dražitel: 9575

Zbraslavský Emil

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 40 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8513
Poslední dražitel: 9686

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 28, 5 x 42 cm, rámováno, ráma malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:10:00
Číslo položky: 8511
Poslední dražitel: 9621

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Lesní potok
olej na plátně, 48 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadlá, nutno čistit, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.4.2016  20:00:00
Číslo položky: 8482
Poslední dražitel: 9407

St. Brice
olej na kartonu, 65 x 79 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, dosignováno, přímý dar od autora, datováno 1960, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 56 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  22:30:00
Číslo položky: 8469
Poslední dražitel: 9820

Bansagi Vincze (1881 - 1960)

U jezera
olej na plátně, 66 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno 2 x PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  22:05:00
Číslo položky: 8532
Poslední dražitel: 9700

Chwala Fritz (1872 - 1936)

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8487
Poslední dražitel: 9838

Profil I.
pastel na papíře, 20 x 24 cm, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:55:00
Číslo položky: 8470
Poslední dražitel: 9821

Bansagi Vincze (1881 - 1960)

Zima
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.4.2016  21:45:00