Číslo položky: 8556
Poslední dražitel: 7826

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  21:00:00
Číslo položky: 8535
Poslední dražitel: 9713

Lodě na Vltavě
olej na překližce, 16, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:40:00
Číslo položky: 8555
Poslední dražitel: 9694

Popovič Atanasije (1885 - 1948)

V přístavu
pastel na papíře, 44, 5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:35:00
Číslo položky: 8557
Poslední dražitel: 7637

Uher Karel (1891 - ?)

Dvorek v Liliové ulici
olej na kartonu, 46 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8524
Poslední dražitel: 9672

Motiv z Jugoslávie
olej na plátně, 40 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:30:00
Číslo položky: 8552
Poslední dražitel: 9488

Monogram P. K.

Postavy
kombinovaná technika na papíře, 32 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:20:00
Číslo položky: 8536
Poslední dražitel: 9732

Kunc Jaromír (1900 - 1971)

olej na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.5.2016  20:10:00
Číslo položky: 8550
Poslední dražitel: 9413

Venkovská chalupa
olej na kartonu, 34, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8562
Poslední dražitel: 8756

Liesler Josef (1912 - 2005)

olej na plátně, 60 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  23:10:00
Číslo položky: 8541
Poslední dražitel: 9630

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 33 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2016  22:35:00