Letní odpoledne olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, v pravé dolní části karton na třech místech natržen, cca 15 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát prav...
Venkovská chalupa olej na kartonu, 34, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno restaurovat, signováno LD, 1. pol. 20. století