Lesní potok olej na plátně, 48 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadlá, nutno čistit, signováno tužkou LD, 1. pol. 20. století
St. Brice olej na kartonu, 65 x 79 cm, nerámováno, malba poškozena, signováno LD, dosignováno, přímý dar od autora, datováno 1960, zezadu přípis, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen