Krkonošská bouda olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, zezadu přípis od autora, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky olej na plátně, 45, 5 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jihočeský rybník olej na kartonu, 24, 5 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jarní nálada olej na kartonu, 49, 5 x 54, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nutno čistit, signováno LD, datováno 1911 ?, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen