Uhelný trh na Starém Městě olej na plátně, 33 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ulička pod hájem po bombardování olej na překližce, 43 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1946, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Rybník u D. Vody olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu tužkou přípis autora, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka se zrcátkem olej na plátně, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní krajina olej na kartonu, 31 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen