Číslo položky: 7790
Poslední dražitel: 7799

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled od Petřína
olej na plátně, 75 x 84 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, místy krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  23:20:00
Číslo položky: 7802
Poslední dražitel: 7807

Předmostí u Přerova
olej na plátně, 73 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části rýha (odpadlá malba cca 5 cm), signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  22:25:00
Číslo položky: 7767
Poslední dražitel: 9084

Makové pole
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  22:20:00
Číslo položky: 7789
Poslední dražitel: 8880

Na pasekách (Prostřední Bečva)
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1929, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  22:10:00
Číslo položky: 7839
Poslední dražitel: 8717

olej plátno na kartonu, 26 x 34, 5 cm, rámováno, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  22:05:00
Číslo položky: 7806
Poslední dražitel: 9094

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Zámek Žichovice
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  22:00:00
Číslo položky: 7792
Poslední dražitel: 9084

Nesignováno (Jaroslav Panuška ?)

Hrad Lipnice
olej na kartonu, 67 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno (Jaroslav Panuška ?), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:50:00
Číslo položky: 7814
Poslední dražitel: 9100

Za humny
olej na kartonu, 18, 5 x 27, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 7766
Poslední dražitel: 8958

olej na kartonu, 35 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 15 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.10.2015  21:45:00
Číslo položky: 7772
Poslední dražitel: 8964

Jaro na potoce
olej na kartonu, 35 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč