Číslo položky: 7079
Poslední dražitel: 7853

Štyrský Jindřich (1899 - 1942)

Zátiší s kyticí
kombinovaná technika na papíře, 22, 5 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 98 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:50:00
Číslo položky: 7092
Poslední dražitel: 8433

Zimní radovánky
tužka, akvarel na papíře, 38 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1937, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 225 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:35:00
Číslo položky: 7119
Poslední dražitel: 8433

Pittermann Emil Artur (1885 - 1936)

Lodě v přístavu
olej na kartonu, 69 x 86 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 7098
Poslední dražitel: 7705

Staré chalupy
olej na plátně, 130 x 120 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoláž, zezadu záplata, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:20:00
Číslo položky: 7121
Poslední dražitel: 8454

Waldhauser Antonín (1835 - 1913)

Jezero za úplňku
kombinovaná technika na kartonu, 18 x 26 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, datováno 1874
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:15:00
Číslo položky: 7125
Poslední dražitel: 8382

Nesignováno

Portrét starého muže
olej na plátně, 70 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, plátno na několika místech protrženo, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7117
Poslední dražitel: 8010

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17, 5 cm, rámováno, rám, pasparta a papír poškozeny, zažloutlý papír, místy skvrny, zaskleno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:10:00
Číslo položky: 7126
Poslední dražitel: 8376

Nesignováno

Galantní scéna
olej na plechu, 67 x 52 cm, v levé části hodinový stroj (hodiny nejsou funkční), nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  22:00:00
Číslo položky: 7103
Poslední dražitel: 8441

Nečitelně signováno

V přístavu
olej na dřevě, 15, 5 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:55:00
Číslo položky: 7055
Poslední dražitel: 7725

Matal Bohumír (1922 - 1988)

Postava
olej na dřevě, 15 x 11 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.12.2014  21:50:00