Staré chalupy olej na plátně, 130 x 120 cm, nerámováno, malba poškozena, rentoláž, zezadu záplata, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét starého muže olej na plátně, 70 x 56, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, plátno na několika místech protrženo, krakeláž, nesignováno, 1. pol. 19. století