Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16603
Poslední dražitel: 15337

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2011, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:30:00
Číslo položky: 16742
Poslední dražitel: 16786

Čech Ringo František (* 1943)

Levice
olej na plátně, 45 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH, datováno 2007, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16562
Poslední dražitel: 15703

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Stromy
olej na kartonu, 37 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:25:00
Číslo položky: 16619
Poslední dražitel: 15151

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Výprava Don Quijota de la Manchy
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 64 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16651
Poslední dražitel: 15791

Dívka s paraplíčkem
olej na plátně, fixováno na karton, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16726
Poslední dražitel: 15847

Sen noci svatojánské
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 20 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, rok 1993
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16740
Poslední dražitel: 16087

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na kartonu, 33 x 22, 5 cm, nerámováno, volně loženo, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16535
Poslední dražitel: 16535

Michalčík Antonín (1914 - 1998)

Zasněná krajina
olej na plátně, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, na malbě místy drobná krakeláž, signováno PD, datováno 1978, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 42 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:20:00
Číslo položky: 16564
Poslední dražitel: 16673

Saidi

Ptačí kompozice
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 60 x 60 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16541
Poslední dražitel: 15294

Novák Vladimír (* 1947)

Hlava
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, signováno na zadní straně, datováno 2010, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:15:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.