Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16591
Poslední dražitel: 16852

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (VII)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 11 x 8 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:50:00
Číslo položky: 16648
Poslední dražitel: 15089

Bím Tomáš (* 1946)

Na hřišti
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 55 x 63 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír poškozeny, signováno tužkou UD, datováno 1991, 77/100
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16660
Poslední dražitel: 15489

Krasický Marcel (1898 - 1968)

Dívka s hroznovým vínem
olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16686
Poslední dražitel: 15704

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 52 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno tužkou PD, datováno 1973, 3/30
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16554
Poslední dražitel: 16714

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Indka s kočkou
olej na dřevě, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:45:00
Číslo položky: 16748
Poslední dražitel: 16850

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Sbírka básní
Podzimní motýli, Sníh na zápraží a Mráz v okně, sbírka básní podepsána autorem, rok 1946
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16533
Poslední dražitel: 16805

Dívka v červeném
olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:40:00
Číslo položky: 16605
Poslední dražitel: 16708

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2010, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16747
Poslední dražitel: 16960

Šerých Jaroslav (1928 - 2014)

Důvěrné sdělení
lept, rozměry ve výřezu pasparty 47 x 31 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 11/30, datováno 1969
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16664
Poslední dražitel: 15183

Kočovníci
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levé části protrženo o délce cca 10 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:35:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.