Indka s kočkou olej na dřevě, 26 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka v červeném olej na plátně, 46 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kočovníci olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levé části protrženo o délce cca 10 cm, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen