Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16557
Poslední dražitel: 16820

Liesler Josef (1912 - 2005)

Bradavkový objekt
olej na sololitu, 27 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:25:00
Číslo položky: 16571
Poslední dražitel: 16058

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Jarní les
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 82 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16578
Poslední dražitel: 16362

Zimní krajina s hradem
olej na kartonu, 52 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 41 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16642
Poslední dražitel: 16070

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

V zámeckém parku
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16707
Poslední dražitel: 14977

olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16577
Poslední dražitel: 14950

Štěpánovice u Tišnova
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:20:00
Číslo položky: 16528
Poslední dražitel: 16485

olej na plátně, 41 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:15:00
Číslo položky: 16546
Poslední dražitel: 16543

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Polibek
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 59 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16547
Poslední dražitel: 16515

Bím Tomáš (* 1946)

Kailua beach
akryl na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1996, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 135 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16589
Poslední dražitel: 16854

Půlakt
olej na plátně, 68 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.