Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16738
Poslední dražitel: 15432

Sedliský Ivan (1926 - 1999)

Dívka s dlouhými vlasy
olej na sololitu, 37 x 51 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:45:00
Číslo položky: 16759
Poslední dražitel: 16857

Dolce
suchá jehla, 33 x 28 cm, nerámováno, volně loženo, místy zažloutlé skvrny, signováno tužkou UD, datováno 1988
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 15 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16575
Poslední dražitel: 12803

Diblík František X. (1887 - 1955)

Zátiší s květinami
olej na kartonu, 23 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:40:00
Číslo položky: 16620
Poslední dražitel: 15350

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Výprava Don Quijota de la Manchy
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 27 x 39 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1965
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16709
Poslední dražitel: 14727

Stařenka v kroji
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:25:00
Číslo položky: 16538
Poslední dražitel: 15686

Nesignováno

Krajina s hradem
kvaš na papíře, 32 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:20:00
Číslo položky: 16553
Poslední dražitel: 15105

Multrus Josef (1898 - 1957)

Žena se zrcátkem
olej na překližce, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 71 600 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  23:35:00
Číslo položky: 16657
Poslední dražitel: 16564

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Rozkvetlý strom
olej na plátně, 45 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 1 290 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 16669
Poslední dražitel: 15383

Květiny
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  23:10:00
Číslo položky: 16739
Poslední dražitel: 16085

Humoristická ilustrace
barevná ilustrace k humoristickému románu Tygr jede k moři, 26 x 18 cm, nerámováno, fixováno na karton, papír mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.