Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16754
Poslední dražitel: 15443

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Bulharská krajina
kombinovaná technika na lepence, 48 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:05:00
Číslo položky: 16713
Poslední dražitel: 16920

Nesignováno

Kytice ve váze - Velký formát
olej na plátně, 110 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:00:00
Číslo položky: 16567
Poslední dražitel: 16017

Mabusa

Safari
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 80 x 100 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno UD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:55:00
Číslo položky: 16692
Poslední dražitel: 14082

Chaloupková Viktorie (* 1953)

Ve větru
olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16770
Poslední dražitel: 15455

Svolinský Karel (1896 - 1986)

Ptáčci
akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 38 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1951, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16522
Poslední dražitel: 14298

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:50:00
Číslo položky: 16529
Poslední dražitel: 15705

Špillar Karel (1871 - 1939)

Jitro
konvolut 18 litografií, původní obal, mírně poškozeno, 23/30, rok 1925
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16539
Poslední dražitel: 13053

Podzimní les
kombinovaná technika na kartonu, 43 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16758
Poslední dražitel: 14997

Šíma

Portrét
suchá jehla, 44 x 34, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír silně poškozen, signováno PD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16625
Poslední dražitel: 12838

Němejc Augustin (1861 - 1938)

Dívka z Litic
olej na plátně, 83 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  20:45:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.