9 300 000 Kč

Číslo položky: 16659
Poslední dražitel: 15590

Z Horní Bečvy
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:40:00
Číslo položky: 16661
Poslední dražitel: 15686

Kolíbal Stanislav (* 1925)

Kompozice
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 65 x 48, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1986, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 71 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16552
Poslední dražitel: 16788

Pozdrav ze Špičáku
olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1983, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 325 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:35:00
Číslo položky: 16594
Poslední dražitel: 16854

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (XI)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 11 x 8, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16644
Poslední dražitel: 15329

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Na pasece - Velký formát
olej na sololitu, 90 x 123 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16681
Poslední dražitel: 15700

Boudník Vladimír (1924 - 1968)

strukturální grafika, rozměry ve výřezu pasparty 33 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1967, 6/30
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16682
Poslední dražitel: 15550

Dívka s ptáčkem
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 18 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LD, datováno 1987
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16728
Poslední dražitel: 15425

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Červený akt
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1969, pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16543
Poslední dražitel: 16540

Bauch Jan (1898 - 1995)

Bertramka (J. A. Mozart) - Velký formát
olej na plátně, 115 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, datováno 1960, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:30:00
Číslo položky: 16555
Poslední dražitel: 14412

Trnka Jiří (* 1946)

Tři okamžiky
olej na sololitu, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982, ověřovaní certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 86 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč