Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16731
Poslední dražitel: 15847

Minařík Jan Bedřich - okruh autora?

Venkovské stavení
olej na plátně, 34 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:00:00
Číslo položky: 16753
Poslední dražitel: 16811

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Kytice tulipánů
kombinovaná technika na kartonu, 61 x 41 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16537
Poslední dražitel: 16800

Monogram J. U.

Šohaj v kroji
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:55:00
Číslo položky: 16676
Poslední dražitel: 16912

La Source
suchá jehla, rozměry ve výřezu 67 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, datováno 1982, z cyklu "Dialogy s velkými mistry"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16684
Poslední dražitel: 13505

Klusáček Ladislav (* 1953)

Uhelný trh
olej na kartonu, 31 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1982
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16725
Poslední dražitel: 16946

Sen noci svatojánské
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 20 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LH, rok 1993
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16744
Poslední dražitel: 15593

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 19 x 13, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 42 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16766
Poslední dražitel: 15452

Nesignováno (O. Koníček)

olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, obtisknutý vypínací rám v plátně, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16531
Poslední dražitel: 16797

Boehm Gustav (1875 - ?)

Paříž
olej na plátně, 50 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1908, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:50:00
Číslo položky: 16590
Poslední dražitel: 16852

Muzika František (1900 - 1974)

Objekty
kresba tužkou, 32 x 44 cm, rámováno, rám a papír místy poškozeny, signováno monogramem PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.