Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Číslo položky: 16621
Poslední dražitel: 15350

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Don Quijote de la Mancha a Sancho Panza na výpravě
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 35, 5 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:55:00
Číslo položky: 16563
Poslední dražitel: 15309

Nejedlý Karel (1873 - 1927)

Portrét dívky s copánky
olej na kartonu, 64 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:40:00
Číslo položky: 16771
Poslední dražitel: 15455

Moravec Alois (1899 - 1987)

Konvalinky s tulipány
olej na sololitu, 40 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16572
Poslední dražitel: 15316

Nečitelně signováno

Lovecké zátiší
olej na překližce, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:35:00
Číslo položky: 16521
Poslední dražitel: 16744

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:30:00
Číslo položky: 16764
Poslední dražitel: 14132

Borovice v zimě
olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba a plátno poškozeny, signováno LD, datováno 1939, roku 1939 vystavováno, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16612
Poslední dražitel: 15344

Procházka A.

Kůň
olej na plátně, fixováno na kartonu, 23 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:25:00
Číslo položky: 16559
Poslední dražitel: 15306

Kobliha František (1877 - 1962)

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:20:00
Číslo položky: 16710
Poslední dražitel: 16066

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Žena Země
reprodukce, rozměry ve výřezu pasparty 30 x 41 cm, zaskleno, pasparta, nesignováno, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:15:00
Číslo položky: 16532
Poslední dražitel: 15288

Tříska František (1901 - 1975)

Karneval života
olej a tempera na plátně, 25 x 20 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:10:00

do JARNÍ AUKCE.