Don Quijote de la Mancha a Sancho Panza na výpravě kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 35, 5 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Konvalinky s tulipány olej na sololitu, 40 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Borovice v zimě olej na plátně, 65 x 65 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba a plátno poškozeny, signováno LD, datováno 1939, roku 1939 vystavováno, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen