Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16746
Poslední dražitel: 14210

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Most ve Stružinci (Podkrkonoší)
olej na kartonu, 32 x 50 cm, rámováno, rám, malba a karton mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:50:00
Číslo položky: 16645
Poslední dražitel: 15675

Cesta lemovaná stromy
akvarel na lepence, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, věnování s datací 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 24 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:45:00
Číslo položky: 16672
Poslední dražitel: 15694

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 21 400 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16616
Poslední dražitel: 16610

Nečitelně signováno

Ženský akt
olej na kartonu, 49 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:40:00
Číslo položky: 16736
Poslední dražitel: 13192

olej na plátně, 80 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16570
Poslední dražitel: 16804

Židlický Jiří (1895 - 1950)

Jelení říje
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:35:00
Číslo položky: 16663
Poslední dražitel: 15024

Werich Jan (1905 - 1980)

Na život! Na srandu!
bibliofilie v nákladu 70 výtisků, doprovozeno 6 grafickými listy od Jiřího Suchého, původní obal
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16673
Poslední dražitel: 15694

Varianta na portrét dívky Domenica Veneziana
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 69 x 52 cm, nerámováno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1979, z cyklu "Portrét v čase"
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16550
Poslední dražitel: 16804

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Ráno
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:30:00
Číslo položky: 16579
Poslední dražitel: 16826

Břízy
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.