Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16551
Poslední dražitel: 15015

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Krajina s mostem
kombinovaná technika na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:15:00
Číslo položky: 16670
Poslední dražitel: 15274

Sounion
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16685
Poslední dražitel: 14936

Matějček Stanislav (1879-?)

Snící muž
olej na plátně, 66 x 68 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16689
Poslední dražitel: 15397

Konvolut 42 ks převážně grafických listů

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 13 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16765
Poslední dražitel: 16957

Nesignováno

Květinové zátiší
olej na kartonu, 63 x 53 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16583
Poslední dražitel: 14371

Rajská sonáta
skica tužkou k leptu "Rajská sonáta", rozměry ve výřezu 40 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:10:00
Číslo položky: 16606
Poslední dražitel: 16709

V zamyšlení
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16611
Poslední dražitel: 15737

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

Liščí rodinka
perokresba na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 10, 5 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16614
Poslední dražitel: 14066

Langer Karel (1878 - 1947)

Snopy
olej na kartonu, 24 x 32 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:05:00
Číslo položky: 16687
Poslední dražitel: 16101

Liesler Josef (1912 - 2005)

Dívka v klobouku
tuš na papíře, 40 x 50 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.