Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16588
Poslední dražitel: 16853

Chata v podhůří
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:30:00
Číslo položky: 16649
Poslední dražitel: 16087

Loď v přístavu
olej na plátně, fixováno na karton, 28 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16602
Poslední dražitel: 16706

Torzo
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2010, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:25:00
Číslo položky: 16727
Poslední dražitel: 16214

Sen noci svatojánské
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 20 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou LH, rok 1993
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16592
Poslední dražitel: 15487

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (VI)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 11 x 8, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 37 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:20:00
Číslo položky: 16595
Poslední dražitel: 15640

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (XII)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 9, 5 x 12, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16556
Poslední dražitel: 15108

Beneš Vlastimil (1919 - 1981)

Strom
olej na sololitu, 30 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1981, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:15:00
Číslo položky: 16574
Poslední dražitel: 16107

Nepřejov - Velký formát
olej na plátně, 111 x 140 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, plátno na několika místech protrženo a vybouleno, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16597
Poslední dražitel: 15641

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (IX)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 14 x 10 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16756
Poslední dražitel: 15445

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Cesta krajinou
kombinovaná technika na lepence, 62 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1980, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.