Portrét Růženy Naskové olej na plátně, 62 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Moshi Village - Velký formát umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 110 x 140 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Lniště s Chlumskou horou olej na plátně, 53 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jihočeská kaplička olej na plátně, 30 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Štamgast olej na dřevě, 24 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka olej na sololitu, 40 x 51 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen