9 300 000 Kč

Číslo položky: 16708
Poslední dražitel: 15805

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Portrét Růženy Naskové
olej na plátně, 62 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:25:00
Číslo položky: 16566
Poslední dražitel: 13994

Omitole

Moshi Village - Velký formát
umění Tinga Tinga pocházející z Tanzánie, olej na plátně, 110 x 140 cm, nerámováno, volně loženo, plátno místy poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:20:00
Číslo položky: 16587
Poslední dražitel: 16852

Moravec Alois (1899 - 1987)

Lniště s Chlumskou horou
olej na plátně, 53 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16527
Poslední dražitel: 16807

Faust
litografie, rozměry ve výřezu pasparty 51 x 35 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1983, 148/200
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:15:00
Číslo položky: 16683
Poslední dražitel: 15393

Kilián Josef (1918 - 1999)

Jihočeská kaplička
olej na plátně, 30 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UD, datováno 1975, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16688
Poslední dražitel: 16855

Konvolut 78 grafických listů

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16750
Poslední dražitel: 16018

Hlavsa

Sběr brambor
olej na kartonu, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16526
Poslední dražitel: 15284

H. Wolff

Ovce
olej na plátně, 30 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy zkrakelována, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:10:00
Číslo položky: 16711
Poslední dražitel: 15413

Kirchner Otto (1887 - 1960)

Štamgast
olej na dřevě, 24 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  21:00:00
Číslo položky: 16737
Poslední dražitel: 15431

Sedliský Ivan (1926 - 1999)

Dívka
olej na sololitu, 40 x 51 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč