Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16561
Poslední dražitel: 15125

Hrušky
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
Dosažená cena: 290 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:55:00
Číslo položky: 16643
Poslední dražitel: 16610

Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Předjaří na Vltavě - Velký formát
olej na plátně, 95 x 114 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16761
Poslední dražitel: 15756

Saudek Jan (* 1935)

Kolt
akryl na kartonu, 35 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 72 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16585
Poslední dražitel: 16833

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Zátiší s kyticí
olej na plátně, 75 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla a korespondence od autora přiloženy
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:50:00
Číslo položky: 16599
Poslední dražitel: 15642

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (V)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 14 x 10 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16749
Poslední dražitel: 15230

Holý Miloslav (1897 - 1974)

Z Helvíkovic
olej na plátně, 60 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16545
Poslední dražitel: 15297

Živá mohyla
olej na plátně, 54 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:45:00
Číslo položky: 16596
Poslední dražitel: 12723

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Z cyklu Pastorale (VIII)
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 14 x 11 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16646
Poslední dražitel: 15331

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

U Hazmburku
olej na kartonu, 65 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16653
Poslední dražitel: 15372

Hüttnerová Iva (* 1948)

Kuřačky
olej na kartonu, 27, 5 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1988, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 83 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.