Kompozice kombinovaná technika na desce, 106 x 70 cm, rámováno, signováno s věnováním na zadní straně, 2. pol. 20. století, pohlednice od autora a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Konec léta olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Varianta na portrét Helene Fourment P. P. Rubense suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 70 x 53 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1978, z cyklu "Portrét v čase"
Podzimní krajina (oboustranný obraz) olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na Točník a Žebrák olej na plátně, fixováno na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výlov rybníka olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen