Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16540
Poslední dražitel: 15294

Kolíbal Stanislav (* 1925)

Kompozice
kombinovaná technika na desce, 106 x 70 cm, rámováno, signováno s věnováním na zadní straně, 2. pol. 20. století, pohlednice od autora a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 96 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:10:00
Číslo položky: 16560
Poslední dražitel: 16047

Konec léta
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 66 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16576
Poslední dražitel: 15808

Rittstein Michal (* 1949)

Naproti (Protějšek)
olej na plátně, 55 x 45 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1994, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 160 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16674
Poslední dražitel: 16910

Varianta na portrét Helene Fourment P. P. Rubense
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 70 x 53 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1978, z cyklu "Portrét v čase"
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16549
Poslední dražitel: 16004

Rabas Václav (1885 - 1954)

Podzimní krajina (oboustranný obraz)
olej na kartonu, 49 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:05:00
Číslo položky: 16580
Poslední dražitel: 14889

Moře
olej na kartonu, 38 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16607
Poslední dražitel: 16709

Zrození démona
olej na sololitu, 90 x 60 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2007, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16610
Poslední dražitel: 16588

Ženský akt
olej na plátně, 61 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16768
Poslední dražitel: 14470

Pohled na Točník a Žebrák
olej na plátně, fixováno na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 65 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16617
Poslední dražitel: 16592

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Výlov rybníka
olej na plátně, 54 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:00:00

do JARNÍ AUKCE.