Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16757
Poslední dražitel: 15634

Musatov Grigorij (1899 - 1941)

Mateřství
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:15:00
Číslo položky: 16582
Poslední dražitel: 15323

olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 18 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:10:00
Číslo položky: 16600
Poslední dražitel: 16553

olej na plátně, fixováno na kartonu, 70 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16601
Poslední dražitel: 16705

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2010, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16525
Poslední dražitel: 15394

Nečitelně signováno

Krojavané děvče
olej na plátně, 70 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:05:00
Číslo položky: 16679
Poslední dražitel: 16913

Kočár ze silvestrovské noci
lept, rozměry ve výřezu pasparty 51 x 34 cm, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1981, 26/53
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16705
Poslední dražitel: 13681

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Svratka
olej na plátně, fixováno na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16745
Poslední dražitel: 16943

Bukáček František (1910 - ?)

Azalka s pomeranči
olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla a prodejní list z roku 1958 přiloženy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16530
Poslední dražitel: 15090

Kohout Alois (1891 - 1981)

Chrám sv. Mikuláše
olej na plátně, 102 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části malby mírná krakeláž, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:00:00
Číslo položky: 16618
Poslední dražitel: 15348

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét ženy
olej na plátně, 67 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.