Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16626
Poslední dražitel: 16059

Při soumraku
olej na kartonu, 31 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  22:00:00
Číslo položky: 16524
Poslední dražitel: 16527

Benátky
olej na plátně, fixováno na karton, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 93 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:55:00
Číslo položky: 16613
Poslední dražitel: 15997

Petter Franz Xaver (1791 - 1866)

Zátiší s ovocem
olej na plátně, fixováno na kartonu, 34 x 54 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 19. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16680
Poslední dražitel: 15694

Krysař
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 34 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1982, autorský tisk
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16604
Poslední dražitel: 16707

Věštec
olej na desce, 57 x 40 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2019, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:50:00
Číslo položky: 16729
Poslední dražitel: 16078

Ze šichty
kombinovaná technika na papíře, 57 x 46 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Dosažená cena: 51 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16755
Poslední dražitel: 15444

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Loďka na řece
kombinovaná technika na lepence, 62 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16534
Poslední dražitel: 14638

Figurální kompozice
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:40:00
Číslo položky: 16542
Poslední dražitel: 16540

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Hudební slavnost
olej na plátně, 100 x 90 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 58 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16548
Poslední dražitel: 16544

Česká krajina
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 115 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

do JARNÍ AUKCE.