Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16581
Poslední dražitel: 16733

Karel Hynek Mácha
litografie, 63 x 48 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1940
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  23:05:00
Číslo položky: 16658
Poslední dražitel: 15673

Chalupy na levém svahu Kněhyně
olej na kartonu, 15 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1958, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16706
Poslední dražitel: 16627

Rváčov v zimě
olej na kartonu, 40 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16760
Poslední dražitel: 15756

Amor
litografie, rozměry ve výřezu pasparty 33, 5 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1979, 58/75
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16666
Poslední dražitel: 15802

Körber Adolf (1887 - 1967)

olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  23:00:00
Číslo položky: 16650
Poslední dražitel: 16089

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:55:00
Číslo položky: 16668
Poslední dražitel: 15624

Na venkově
olej na kartonu, 26 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16733
Poslední dražitel: 14422

Mousson Theodor Josef (1887 - 1946)

Na trhu
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 410 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 16741
Poslední dražitel: 16087

Čech Ringo František (* 1943)

Pravice
olej na plátně, 45 x 40 cm, rámováno, signováno LH, datováno 2007, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16712
Poslední dražitel: 15414

Bashinzhagyan Georgy Zakharovich (1857 - 1925)

Úplněk na moři - Velký formát
olej na plátně, 98 x 134 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně odřená, signováno PD, datováno 1896, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 61 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  22:50:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.