Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16612
Poslední dražitel: 15344

Procházka A.

Kůň
olej na plátně, fixováno na kartonu, 23 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:25:00
Číslo položky: 16559
Poslední dražitel: 15306

Kobliha František (1877 - 1962)

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:20:00
Číslo položky: 16710
Poslední dražitel: 16066

Hajný Zdeněk (1942 - 2014)

Žena Země
reprodukce, rozměry ve výřezu pasparty 30 x 41 cm, zaskleno, pasparta, nesignováno, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:15:00
Číslo položky: 16532
Poslední dražitel: 15288

Tříska František (1901 - 1975)

Karneval života
olej a tempera na plátně, 25 x 20 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2023  20:10:00

do BŘEZNOVÉ AUKCE.