Číslo položky: 2317
Poslední dražitel: 2443

Anderle Václav (1814 - 1849)

Lovecký motiv
kvaš na papíře, 15 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:05:00
Číslo položky: 2316
Poslední dražitel: 2443

Anderle Václav (1814 - 1849)

Lovecký motiv
kvaš na papíře, 22, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:00:00
Číslo položky: 2315
Poslední dražitel: 2379

Nesignováno

Benátky
olej na plátně, 52 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  22:00:00
Číslo položky: 2314
Poslední dražitel: 2875

Rozchod Bohů
litografie na na papíře, 29 x 21 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2313
Poslední dražitel: 2774

Velenovský Josef (1887 - 1967)

Písek
olej na plátně, 42 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  21:50:00
Číslo položky: 2312
Poslední dražitel: 2565

Ptáček Josef (1891 - ?)

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, nerámováno, signováno PD, 1. po.. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  21:45:00
Číslo položky: 2303
Poslední dražitel: 2594

Dvořáček Václav (1913 - ?)

Jezírko v lese
olej na kartonu, 67 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2301
Poslední dražitel: 2913

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Mořská bouře
olej plátno na kartonu, 21, 5 x 30 cm, rámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:50:00
Číslo položky: 2140
Poslední dražitel: 2829

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

Stojící dívčí akt
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, zaskleno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2297
Poslední dražitel: 2861

olej na kartonu, 51 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:35:00