9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2168
Poslední dražitel: 2770

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 36 x 43 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:20:00
Číslo položky: 2200
Poslední dražitel: 2729

Na výletě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:15:00
Číslo položky: 2179
Poslední dražitel: 2760

Capriccio II
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:10:00
Číslo položky: 1884
Poslední dražitel: 2651

Láska
olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:05:00
Číslo položky: 2257
Poslední dražitel: 2521

Muž s koněm
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:25:00
Číslo položky: 2254
Poslední dražitel: 2833

Letní den
olej na plátně, 69 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:15:00
Číslo položky: 2255
Poslední dražitel: 2434

Multrus Josef ?

olej na plátně, 90 x 70 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:05:00
Číslo položky: 2210
Poslední dražitel: 2793

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 36 x 45 cm, nerámováno, signováno PD tužkou, datováno 1939
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  22:00:00
Číslo položky: 2226
Poslední dražitel: 2793

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Jičínské náměstí v zimě
olej na kartonu, 44 x 66 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:55:00
Číslo položky: 2253
Poslední dražitel: 2752

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »