Číslo položky: 1132
Poslední dražitel: 2045

Neznámý autor

Parník pod Vyšehradem
pastel na papíře, 21x34,5 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:20:00
Číslo položky: 957
Poslední dražitel: 2132

Kristýnek L.

Horské jezero
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:10:00
Číslo položky: 1902
Poslední dražitel: 2498

Janíček Přemysl

Bulharský přístav
olej na plátně, 92 x 60 cm, signováno PD, rám mírně poškozen, datováno 1959
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2086
Poslední dražitel: 2781

Kmoníček V.

olej na sololitu, 47 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 1911
Poslední dražitel: 2314

Hofman Vlastislav (1884 - 1964)

Čtenář
dřevořez na papíře, 21, 5 x 14, 5 cm, signováno LD monogramem V. H., nerámováno, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 300 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  20:25:00
Číslo položky: 1901
Poslední dražitel: 1974

Nesignováno

Život na venkově
olej na kartonu, 34 x 45 cm, rám mírně poškozen, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  20:20:00
Číslo položky: 2090
Poslední dražitel: 2696

Vlk Ferdinand (1899 - ?)

Po pouti
olej na kartonu, 28 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  20:00:00
Číslo položky: 2104
Poslední dražitel: 2325

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Karneval
olej na plátně, 47 x 58 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:50:00
Číslo položky: 2159
Poslední dražitel: 2730

Moučka Jaroslav (1910 - ?)

Zátiší s kyticí a ovocem
olej na plátně, 60 x 75, 5 cm, rám mírně poškozen, signováno PH, datováno 1957
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:45:00
Číslo položky: 1430
Poslední dražitel: 2011

Nesignováno

Portrét staré ženy
olej na plátně, 63 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 300 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:40:00