Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2337
Poslední dražitel: 2764

Monogram S. M. ?

Madona
olej na plátně, 47 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD monogramem S. M. ?, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  21:10:00
Číslo položky: 2344
Poslední dražitel: 2209

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

Tančící dívka
pastel, uhel na papíře, 73 x 44 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  21:05:00
Číslo položky: 2334
Poslední dražitel: 2471

Kripner Rudolf C. (1858 - 1924)

olej na plátně, 20, 5 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2306
Poslední dražitel: 2908

Nesignováno

Zasněžené střechy
olej na plátně, 24 x 25, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 2332
Poslední dražitel: 2446

Hospodská scéna
olej na plátně, 44 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2325
Poslední dražitel: 2780

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

olej na kartonu, 37 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  20:20:00
Číslo položky: 2289
Poslední dražitel: 2522

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Stromy
olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 995
Poslední dražitel: 1798

Neznámý autor (V. Brožík?)

Portrét starého muže
olej na plátně fixované na kartonu, 34 x 42 cm, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 19. stol.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:40:00
Číslo položky: 1446
Poslední dražitel: 1719

Nesignováno

Kluci
olej na překližce, 27 x 37 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 1894
Poslední dražitel: 2613

Nesignováno

Portrét ženy
olej na plátně, 62 x 50 cm, plátno restaurováno, původně protrženo, rámováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:25:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE