Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2224
Poslední dražitel: 2848

Majer Antonín (1882 - 1963)

olej na plátně, 34 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:00:00
Číslo položky: 2209
Poslední dražitel: 2227

Molnár Karel (1903 - 1981)

Oráč s koňmi
olej na lepence, 32 x 42, nerámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  22:00:00
Číslo položky: 2162
Poslední dražitel: 2105

Jirotka Jaroslav (1902 - ?)

Sedící dívka
olej na plátně, 80 x 60, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  21:50:00
Číslo položky: 707
Poslední dražitel: 1970

Monogramista, O.K.

olej na plátně, 59 x 87 cm, signováno monogramem O. K. PD, datováno 1940, autor silně ovlivněn Václavem Špálou
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Dosažená cena: 14 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 1966
Poslední dražitel: 2701

Nesignováno

Dívka s citróny
olej na plátně, 35 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  20:35:00
Číslo položky: 2225
Poslední dražitel: 2653

Ehrlich Láďa (1886 - 1965)

Polní cesta
olej na kartonu, 24 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2094
Poslední dražitel: 2713

Výhled z hradu Pernštýna
tužka na papíře, 46 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlý papír, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  20:15:00
Číslo položky: 2283
Poslední dražitel: 2851

Rozkvetlá zahrada
olej na kartonu, 34 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  22:10:00
Číslo položky: 2286
Poslední dražitel: 2400

Kirnig Alois (1840 - 1911)

olej na plátně, 27 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1877 ?
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  22:00:00
Číslo položky: 2284
Poslední dražitel: 2641

Feikl Stanislav (1883 - 1933)

Krajina s chalupami
olej na kartonu, 38, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:55:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE