9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2291
Poslední dražitel: 2602

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej plátno na kartonu, 23 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2007  22:15:00
Číslo položky: 1987
Poslední dražitel: 2548

Nečitelně signováno

Krávy u řeky
olej na plátně, 81 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  22:00:00
Číslo položky: 1774
Poslední dražitel: 2276

Werner Reinhold (1864 - 1939)

Encyklopedisté
olej na plátně, 27, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. polovina 19. století, restaurováno
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:55:00
Číslo položky: 707
Poslední dražitel: 1970

Monogramista, O.K.

olej na plátně, 59 x 87 cm, signováno monogramem O. K. PD, datováno 1940, autor silně ovlivněn Václavem Špálou
Vyvolávací cena: 14 900 Kč
Dosažená cena: 14 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 1966
Poslední dražitel: 2701

Nesignováno

Dívka s citróny
olej na plátně, 35 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  20:35:00
Číslo položky: 2094
Poslední dražitel: 2713

Výhled z hradu Pernštýna
tužka na papíře, 46 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlý papír, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2007  20:15:00
Číslo položky: 2283
Poslední dražitel: 2851

Rozkvetlá zahrada
olej na kartonu, 34 x 27, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  22:10:00
Číslo položky: 2286
Poslední dražitel: 2400

Kirnig Alois (1840 - 1911)

olej na plátně, 27 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1877 ?
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  22:00:00
Číslo položky: 2285
Poslední dražitel: 2864

Myslivec František (1890 - 1965)

Jiříkovice u Nového města
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:55:00
Číslo položky: 2282
Poslední dražitel: 2855

Uprka Joža (1861 - 1940)

Návrh na plakát "Slavnosti"
akvarel, uhel na papíře, 56 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:40:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »