Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2237
Poslední dražitel: 2775

Dubrovník
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  21:40:00
Číslo položky: 2250
Poslední dražitel: 2828

Akt na pláži
černobílá litografie, 17 x 11 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2212
Poslední dražitel: 2489

Jansa Václav (1859 - 1913)

Říční kameny
olej na plátně, 62, 5 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2243
Poslední dražitel: 2700

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečerní krajina
olej na kartonu, 12, 5 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem V. R.
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  20:40:00
Číslo položky: 1877
Poslední dražitel: 2633

Ze světa zvířat
ilustrace na papíře, tuš, běloba, pastelka, 25 x 33 cm, pasparta, nerámováno, nesignováno, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 2367
Poslední dražitel: 2727

Pohled ke Křížankám
olej na plátně, 29 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 38 500 Kč
Dosažená cena: 50 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  20:20:00
Číslo položky: 2365
Poslední dražitel: 2415

Bartoněk Vojtěch (1859 - 1908)

Přednosta stanice
olej na plátně, 41, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba odpadá, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  20:10:00
Číslo položky: 2363
Poslední dražitel: 2893

Minaret
olej na kartonu, 39 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  20:00:00
Číslo položky: 2358
Poslední dražitel: 2959

Mikuláš, Anděl a Čert
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 106 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  22:30:00
Číslo položky: 2362
Poslední dražitel: 2934

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Ženy v krojích
olej na plátně, 23, 5 x 21 cm, rámováno, nově rámováno, signováno PD, datováno 1928, zezadu razítko galerie Vadamo, provedena rentoláž
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  22:05:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE