Číslo položky: 2186
Poslední dražitel: 2076

Molnár Karel (1903 - 1981)

Sklizeň vinné révy
kombinovaná technika, 33 x 37 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem M. K., PD
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:40:00
Číslo položky: 2091
Poslední dražitel: 2638

Augusta A.

Horské jezero
olej na plátně, 38 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:25:00
Číslo položky: 2096
Poslední dražitel: 2585

Hošík v plážovém klobouku
olej na plátně, 49, 5 x 23, 5 cm, nerámováno, nesignováno, nedokončená studie, z umělecké pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:10:00
Číslo položky: 2118
Poslední dražitel: 2783

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Rozhovor
olej na plátně, 58 x 76 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 1774
Poslední dražitel: 2276

Werner Reinhold (1864 - 1939)

Encyklopedisté
olej na plátně, 27, 5 x 32, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. polovina 19. století, restaurováno
Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:55:00
Číslo položky: 2127
Poslední dražitel: 2496

Lander Richard (1904 - 1980)

Balaton
tempera na papíře, 50, 5 x 70 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:40:00
Číslo položky: 1981
Poslední dražitel: 2715

Nečitelně signováno

Leda s labutí
olej na plátně, 33 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno protrženo cca 1 cm, signováno nečitelně (Paris ?) PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 2117
Poslední dražitel: 2674

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

olej na plátně, 45 x 37, 5 cm, nerámováno, signováno LD, datováno 1949, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 2190
Poslední dražitel: 2801

Nečitelně signováno

V mešitě
olej na plátně, 45, 5 x 60, 5 cm, nerámováno, nečitelně signováno LH
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:25:00
Číslo položky: 2211
Poslední dražitel: 2458

Molnár Karel (1903 - 1981)

Kytice, Pohraničníci
olej na kartonu, oboustranná malba, 42 x 32 cm, signováno LH a PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  20:20:00