Číslo položky: 2093
Poslední dražitel: 2247

Nesignováno

Holčička v růžových šatech
pastel na papíře fixované na plátně, 45 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2176
Poslední dražitel: 2221

Molnár Karel (1903 - 1981)

Stromy u jezera
olej plátno na kartonu, 31 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  21:30:00
Číslo položky: 1818
Poslední dražitel: 2576

Monogram V. B.

olej na kartonu, 19, 5 x 12, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  21:20:00
Číslo položky: 1452
Poslední dražitel: 2440

Janoušek Josef

Rybář
olej na kartonu, (sololit), 35 x 55 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  21:05:00
Číslo položky: 2082
Poslední dražitel: 2308

Nesignováno

Chalupa
olej na kartonu, 26, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  20:40:00
Číslo položky: 2009
Poslední dražitel: 2703

Vojáček František (1893 - 1942)

Tři grácie
olej na plátně, 42 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, zezadu razítko z pozůstalosti
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 1941
Poslední dražitel: 2290

Škrabánek František (1901 - 1971)

37 x 49 cm, olej na kartonu, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1931
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  20:20:00
Číslo položky: 2108
Poslední dražitel: 2446

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Stromy u jezera
olej na plátně, 62 x 49 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2143
Poslední dražitel: 2329

Nesignováno

Portrét chlapce
olej na plechu, 33 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, ovál
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:50:00
Číslo položky: 2194
Poslední dražitel: 2716

Nesignováno

olej na kartonu, 29 x 34 cm, rámováno, nesignováno
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.12.2007  21:40:00