9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2322
Poslední dražitel: 2786

Navrátil Josef Matěj (1798 - 1865)

Romantická krajina s figurální stafáží
kvaš na kartonu, 20 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena (vryp přes figurální stafáž), signováno PD
Vyvolávací cena: 58 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 2323
Poslední dražitel: 2933

Nečitelně signováno

Zámek u moře
olej na překližce, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2319
Poslední dražitel: 2877

Na nádraží
pastel na papíře, 41 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:15:00
Číslo položky: 2318
Poslední dražitel: 2926

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej plátno na kartonu, 29, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:10:00
Číslo položky: 2316
Poslední dražitel: 2443

Anderle Václav (1814 - 1849)

Lovecký motiv
kvaš na papíře, 22, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:00:00
Číslo položky: 2315
Poslední dražitel: 2379

Nesignováno

Benátky
olej na plátně, 52 x 79 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  22:00:00
Číslo položky: 2312
Poslední dražitel: 2565

Ptáček Josef (1891 - ?)

Sklizeň obilí
olej na kartonu, 49, 5 x 70 cm, nerámováno, signováno PD, 1. po.. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  21:45:00
Číslo položky: 2140
Poslední dražitel: 2829

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

Stojící dívčí akt
olej na kartonu, 50 x 35 cm, rámováno, zaskleno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2297
Poslední dražitel: 2861

olej na kartonu, 51 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 2293
Poslední dražitel: 2476

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:05:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »