Číslo položky: 2221
Poslední dražitel: 2697

Kytice šeříku
olej na kartonu, 31 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:20:00
Číslo položky: 2222
Poslední dražitel: 2697

Lhota Josef (1895 - 1982)

Chrudim (U Minaříků)
tužka na papíře, 23, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 21. 9. 1934
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:15:00
Číslo položky: 2227
Poslední dražitel: 2134

Adámek Ferdinand (1896 - ?)

Všedobrovice
olej na plátně, 47 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 850 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 2037
Poslední dražitel: 2289

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dívka s kytarou
olej na plátně, 77, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  21:00:00
Číslo položky: 2305
Poslední dražitel: 2940

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Mořská bouře
olej plátno na kartonu, 23, 5 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2373
Poslední dražitel: 2896

Hlava Harlekýna III.
suchá jehla na papíře, 23 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 2372
Poslední dražitel: 2770

olej na plátně,25 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:25:00
Číslo položky: 2369
Poslední dražitel: 2929

Plachetnice na moři
olej na plátně, 45 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:10:00
Číslo položky: 2274
Poslední dražitel: 2405

Kupka Karel (1905 - ?)

Jemíkova lhota u Tábora
olej na kartonu, 37 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 3 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:05:00
Číslo položky: 2272
Poslední dražitel: 2924

Nesignováno

Vojenská hlídka
olej na plátně, 31, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. polovina 19. století
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2007  21:45:00