Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Číslo položky: 2356
Poslední dražitel: 2992

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 85 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:20:00
Číslo položky: 2384
Poslední dražitel: 2771

Poloakt dívky
olej na plátně, 77 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:05:00
Číslo položky: 1910
Poslední dražitel: 2738

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Krajina s figurální stafáží
olej na lepence, 23 x 34 cm, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko J. Mařák, rám mírně poškozen, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:50:00
Číslo položky: 2381
Poslední dražitel: 2972

Havlata Karel (1885 - 1957)

olej na překližce, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:45:00
Číslo položky: 2371
Poslední dražitel: 2636

Max J.

Ze Staré Prahy
olej na kartonu, 67,5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:40:00
Číslo položky: 2375
Poslední dražitel: 2638

Max J.

Čertovka
olej na kartonu, 43 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:30:00
Číslo položky: 2334
Poslední dražitel: 2471

Kripner Rudolf C. (1858 - 1924)

olej na plátně, 20, 5 x 16 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2332
Poslední dražitel: 2446

Hospodská scéna
olej na plátně, 44 x 62 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 2289
Poslední dražitel: 2522

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Stromy
olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2373
Poslední dražitel: 2896

Hlava Harlekýna III.
suchá jehla na papíře, 23 x 16 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2007  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »