Číslo položky: 2392
Poslední dražitel: 2233

Nesignováno

Vesnické zátiší
olej na plátně, 54 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:50:00
Číslo položky: 2390
Poslední dražitel: 2684

Beneš Karel (1881 - 1941)

olej na kartonu, 34 x 44, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, nutno čistit, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:40:00
Číslo položky: 2389
Poslední dražitel: 2481

Schleicher Carl (1830 - 1880)

Hospodská scéna
olej na dřevě, 32 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:35:00
Číslo položky: 2356
Poslední dražitel: 2992

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 85 x 75 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:20:00
Číslo položky: 2384
Poslední dražitel: 2771

Svoboda Josef (1901 - ?)

Poloakt dívky
olej na plátně, 77 x 58, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  19:05:00
Číslo položky: 1910
Poslední dražitel: 2738

Mařák Julius Edvard (1832 - 1899)

Krajina s figurální stafáží
olej na lepence, 23 x 34 cm, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko J. Mařák, rám mírně poškozen, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:50:00
Číslo položky: 2381
Poslední dražitel: 2972

Havlata Karel (1885 - 1957)

olej na překližce, 55 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:45:00
Číslo položky: 2371
Poslední dražitel: 2636

Max J.

Ze Staré Prahy
olej na kartonu, 67,5 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:40:00
Číslo položky: 2375
Poslední dražitel: 2638

Max J.

Čertovka
olej na kartonu, 43 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.12.2007  18:30:00
Číslo položky: 2296
Poslední dražitel: 2768

Škrabánek František (1901 - 1971)

Na cestě k údolí u Herálce
olej na kartonu, 25 x 33, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2007  21:25:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE