Číslo položky: 2359
Poslední dražitel: 2899

olej na kartonu, 25 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, sklo poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:50:00
Číslo položky: 2360
Poslední dražitel: 2905

Španělka
olej na kartonu, 55 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2288
Poslední dražitel: 2864

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 27 x 38 cm, rámováno, rám mírně poškozen, krakeláž malby, signováno PD
Vyvolávací cena: 21 000 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:40:00
Číslo položky: 1764
Poslední dražitel: 2261

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Dubový háj
barevný pastel na kartonu, 71 x 100 cm, signováno PD, karton a malba po okrajích mírně poškozena, zaskleno, datováno 1917
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:35:00
Číslo položky: 2259
Poslední dražitel: 2911

Uprka Joža (1861 - 1940)

Kuřák
akvarel na papíře, 18 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:30:00
Číslo položky: 2357
Poslední dražitel: 2879

Senoseč v Bělohradě
olej na kartonu, 29, 5 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, datováno 1942, zezadu štítek z výstavy "Dům umění města Brna, pod pořadovým č. 100, soubor O. Blažíčka - 1957"
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:20:00
Číslo položky: 2355
Poslední dražitel: 2959

V bukovém lese
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 58 000 Kč
Dosažená cena: 96 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  21:10:00
Číslo položky: 2350
Poslední dražitel: 2956

Jarní nálada
olej na kartonu, 29 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  20:45:00
Číslo položky: 2349
Poslední dražitel: 2891

Zasněžené stromy
olej na kartonu, 32 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1921
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  20:40:00
Číslo položky: 2348
Poslední dražitel: 2955

U řeky
olej na kartonu, 26, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.12.2007  20:35:00