Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Číslo položky: 2249
Poslední dražitel: 2822

Sklizeň úrody
olej na plátně, 91 x 139 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:35:00
Číslo položky: 2201
Poslední dražitel: 2803

Pohled z Petřína
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 34 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:10:00
Číslo položky: 2246
Poslední dražitel: 2804

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

Stromy v krajině
olej na překližce, 38 x 46 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1941, malba pod vlivem Josefa Čapka
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 2245
Poslední dražitel: 2777

Novoročenka Jana Poše
lept na papíře, 18 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, monogramováno, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:55:00
Číslo položky: 2241
Poslední dražitel: 2800

Nesignováno

Portrét mladíka
olej na dřevě, 32 x 27 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:35:00
Číslo položky: 2242
Poslední dražitel: 2597

Justitz Alfred ?

Ležící dívka na pláži
olej na plátně, 53, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 49 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:30:00
Číslo položky: 2238
Poslední dražitel: 2807

Krajina s chalupami
olej na plátně, 90, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, nutno restaurovat, signováno PD, datováno 1920 ?
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 90 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:25:00
Číslo položky: 2239
Poslední dražitel: 2128

Zámek na jaderském moři
olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:20:00
Číslo položky: 2236
Poslední dražitel: 2285

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Pohled na město
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:05:00
Číslo položky: 2235
Poslední dražitel: 2771

Borovice
olej na plátně, 120 x 95 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 161 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:00:00

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10