Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2263
Poslední dražitel: 2815

Zasněžené chalupy
olej na lepence, 35 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, lepenka v dolní části mírně natržena cca 1 cm, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:40:00
Číslo položky: 2262
Poslední dražitel: 2314

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

Na pláži
olej na plátně, 41 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Dosažená cena: 75 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:35:00
Číslo položky: 2158
Poslední dražitel: 2795

Hlava Vratislav (1874 - 1955)

Břehy Otavy pod Rábím
olej na kartonu, 69 x 97 cm, rámováno, malba poškozena neodborným rámováním, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:25:00
Číslo položky: 2168
Poslední dražitel: 2770

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 36 x 43 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:20:00
Číslo položky: 2200
Poslední dražitel: 2729

Na výletě
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 32 000 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:15:00
Číslo položky: 2179
Poslední dražitel: 2760

Capriccio II
Vyvolávací cena: 38 000 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:10:00
Číslo položky: 1884
Poslední dražitel: 2651

Láska
olej na sololitu, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:05:00
Číslo položky: 2203
Poslední dražitel: 2816

Nečitelně signováno

Plzeň
olej na překližce, 45 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:40:00
Číslo položky: 2257
Poslední dražitel: 2521

Muž s koněm
olej plátno na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 68 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:25:00
Číslo položky: 2254
Poslední dražitel: 2833

Letní den
olej na plátně, 69 x 89 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:15:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE