Číslo položky: 2128
Poslední dražitel: 2775

Lander Richard (1904 - 1980)

Odpočívající žena
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  21:20:00
Číslo položky: 2136
Poslední dražitel: 2775

Nowak Willi (1886 - 1977)

Dívka s jablky
olej na plátně, 81 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 80 000 Kč
Dosažená cena: 81 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 1991
Poslední dražitel: 1926

Vúkovič Svetislav (1901 - 1980)

Dubrovník
olej na plátně, 87, 5 x 99 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  20:50:00
Číslo položky: 2111
Poslední dražitel: 2428

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

V kavárně
olej na plátně, 49 x 64 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  20:35:00
Číslo položky: 2270
Poslední dražitel: 2848

Nečitelně signováno

Odpočinek po práci
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD, 1. polovina 20. století
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  20:10:00
Číslo položky: 2268
Poslední dražitel: 2506

Romberg Michail Borisovič (1918 - 1982)

Kubistické zátiší s Vermutem a hruškami
olej na plátně, 68 x 56 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 50. - 60. léta 20. století
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  20:00:00
Číslo položky: 2198
Poslední dražitel: 2808

Nesignováno

Holandský námět
olej na plechu, 10, 5 x 17 cm, rámováno, nesignováno, 2. polovina 19. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  22:10:00
Číslo položky: 2267
Poslední dražitel: 2845

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 55 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PH
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  22:05:00
Číslo položky: 2266
Poslední dražitel: 2380

Jelínek František A. (1890 - 1977)

Říční pobřeží
olej na kartonu, 34 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:55:00
Číslo položky: 2264
Poslední dražitel: 2424

Nesignováno

Zátiší s třešněmi
olej na plátně, 25 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nesignováno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  21:50:00