Číslo položky: 2255
Poslední dražitel: 2434

Multrus Josef ?

olej na plátně, 90 x 70 cm, nerámováno, malba poškozena, nesignováno, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.11.2007  20:05:00
Číslo položky: 2210
Poslední dražitel: 2793

Zátiší s ovocem
barevná litografie, 36 x 45 cm, nerámováno, signováno PD tužkou, datováno 1939
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  22:00:00
Číslo položky: 2226
Poslední dražitel: 2793

Procházka Jindřich (1888 - 1969)

Jičínské náměstí v zimě
olej na kartonu, 44 x 66 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:55:00
Číslo položky: 2233
Poslední dražitel: 2422

Nečitelně signováno

Zátiší s vázou a dívčím aktem
olej na kartonu, 43, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:45:00
Číslo položky: 2253
Poslední dražitel: 2752

Stojící dívčí akt
olej na plátně, 70 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 29 000 Kč
Dosažená cena: 29 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:40:00
Číslo položky: 2249
Poslední dražitel: 2822

Sklizeň úrody
olej na plátně, 91 x 139 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 49 000 Kč
Dosažená cena: 185 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:35:00
Číslo položky: 2252
Poslední dražitel: 2397

Livora Rudolf (1884 - 1958)

olej na kartonu, 25 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1955
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2201
Poslední dražitel: 2803

Pohled z Petřína
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu ověření autora
Vyvolávací cena: 34 000 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:10:00
Číslo položky: 2246
Poslední dražitel: 2804

Krejčí Jiří (1899 - 1977)

Stromy v krajině
olej na překližce, 38 x 46 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1941, malba pod vlivem Josefa Čapka
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 2245
Poslední dražitel: 2777

Novoročenka Jana Poše
lept na papíře, 18 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, monogramováno, datováno 1942
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2007  20:55:00