Číslo položky: 2340
Poslední dražitel: 2594

Hlava Vratislav (1874 - 1955)

Zátiší s jablky
olej na kartonu, 43 x 54 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  21:55:00
Číslo položky: 2338
Poslední dražitel: 2434

olej na dřevě, 27 x 27 cm, nerámováno, signováno PD, datováno 1938
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  21:50:00
Číslo položky: 2335
Poslední dražitel: 2881

olej plátno na kartonu, 31, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  21:35:00
Číslo položky: 2328
Poslední dražitel: 2921

Milenci
tužka na papíře, 21 x 15 cm, nerámováno, papír mírně poškozen, při okrajích zažloutlý, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  21:30:00
Číslo položky: 2327
Poslední dražitel: 2877

Svatá rodina pod palmou
suchá jehla, 18 x 11, 3 cm, nerámováno, signováno LD tužkou, datováno 1943
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:55:00
Číslo položky: 2326
Poslední dražitel: 2893

Vlach Oldřich (1886 - 1958)

Čertovka
olej na kartonu, 33 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:50:00
Číslo položky: 2322
Poslední dražitel: 2786

Navrátil Josef Matěj (1798 - 1865)

Romantická krajina s figurální stafáží
kvaš na kartonu, 20 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena (vryp přes figurální stafáž), signováno PD
Vyvolávací cena: 58 000 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 2323
Poslední dražitel: 2933

Nečitelně signováno

Zámek u moře
olej na překližce, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 2319
Poslední dražitel: 2877

Na nádraží
pastel na papíře, 41 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:15:00
Číslo položky: 2318
Poslední dražitel: 2926

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

olej plátno na kartonu, 29, 5 x 39 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.12.2007  20:10:00