Číslo položky: 2285
Poslední dražitel: 2864

Myslivec František (1890 - 1965)

Jiříkovice u Nového města
olej na kartonu, 35 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:55:00
Číslo položky: 2282
Poslední dražitel: 2855

Uprka Joža (1861 - 1940)

Návrh na plakát "Slavnosti"
akvarel, uhel na papíře, 56 x 42 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:40:00
Číslo položky: 2281
Poslední dražitel: 2856

První sníh
akvarel, tužka na papíře, 21 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:35:00
Číslo položky: 2280
Poslední dražitel: 2565

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Oráč s koňmi
olej na kartonu, 48, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:30:00
Číslo položky: 2278
Poslední dražitel: 2852

Předvánoční trh
olej na kartonu, 19, 5 x 27, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:20:00
Číslo položky: 1878
Poslední dražitel: 2592

O Palečkovi
ilustrace na papíře, tuš, běloba, 32 x 25 cm, pasparta, nerámováno, nesignováno, dílo kladně posouzeno Mgr. Josefem Ladou ml.
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2279
Poslední dražitel: 2079

Jansa Václav (1859 - 1913)

Skaliska v zátoce
olej na kartonu, 35, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
Dosažená cena: 77 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:15:00
Číslo položky: 1939
Poslední dražitel: 2689

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

66 x 80 cm, olej na plátně, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 47 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:10:00
Číslo položky: 2277
Poslední dražitel: 2818

Dům v krajině
olej na plátně, 19 x 27, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.11.2007  21:00:00
Číslo položky: 1711
Poslední dražitel: 2572

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

Kvetoucí luka
olej plátno na kartonu, 50 x 75 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2007  21:55:00