9 300 000 Kč

Číslo položky: 2298
Poslední dražitel: 2845

Škrabánek František (1901 - 1971)

Stará zvonice u Kalhova
olej na kartonu, 24, 5 x 33, 5 cm, nerámováno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:35:00
Číslo položky: 1995
Poslední dražitel: 2063

Gilles Jean

Dáma s motýly
akvatinta, lept na papíře, 32 x 15 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, zezadu přípis „To destine for Exibition in Louwre, Paris“
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:20:00
Číslo položky: 1994
Poslední dražitel: 2063

Gilles Jean

Dáma s kloboukem
akvatinta, lept na papíře, 31, 5 x 13, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, zezadu přípis „To destine for Exibition in Louwre, Paris“
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:15:00
Číslo položky: 2293
Poslední dražitel: 2476

olej na kartonu, 23 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2007  20:05:00
Číslo položky: 2294
Poslední dražitel: 2445

Nesignováno

Vstup do chrámu
akvarel tužka na papíře, 30 x 24 cm, rámováno, nesignováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 2291
Poslední dražitel: 2602

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej plátno na kartonu, 23 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 32 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2007  22:15:00
Číslo položky: 2292
Poslední dražitel: 2707

Stojící dívčí akt
uhel na papíře, 64 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2007  22:00:00
Číslo položky: 2106
Poslední dražitel: 2394

Hofman Vlastimil (1914 - ?)

Stromy
olej na plátně, 59 x 48 cm, nerámováno, nesignováno, zezadu pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2007  20:30:00
Číslo položky: 1900
Poslední dražitel: 2463

Nečitelně signováno

Alpská krajina
olej na plátně, 22 x 29 cm, malba poškozena a odpadá, krakeláž, nutno restaurovat, rám mírně poškozen, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 3.12.2007  20:15:00
Číslo položky: 1987
Poslední dražitel: 2548

Nečitelně signováno

Krávy u řeky
olej na plátně, 81 x 100 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.12.2007  22:00:00