9 300 000 Kč

Číslo položky: 13985
Poslední dražitel: 13505

Christov Georgi (1897 - ?)

Západ slunce nad mořem
olej na plátně, 51, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14030
Poslední dražitel: 14284

olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:35:00
Číslo položky: 14093
Poslední dražitel: 11342

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Muž s koněm
olej na kartonu, 29, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13993

Brož Josef (1904 - 1980)

Zima
tempera na kartonu, 67, 5 x 76, 5 cm, rámováno, rám a karton poškozeny, zkřížený rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:40:00
Číslo položky: 14112
Poslední dražitel: 11634

olej na kartonu, 34, 5 x 50, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14012
Poslední dražitel: 14562

Nechleba Vratislav (1885 - 1965)

olej na plátně, 86 x 66 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1904, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14103
Poslední dražitel: 13588

Červen
olej - asfalt - latex na sololitu, 52 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13999
Poslední dražitel: 14331

olej na překližce, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:50:00
Číslo položky: 14096
Poslední dražitel: 13583

Jaroš Petr (1859 - 1929)

Z Holice u Pardubic
olej na plátně, 100 x 125 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, obtisknutý vypínací rám, signováno PD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14107
Poslední dražitel: 13590

Kaván František - okruh autora (?)

Makové pole
olej na kartonu, 28 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:55:00