9 300 000 Kč

Číslo položky: 14040
Poslední dražitel: 14360

Koudelka Josef (1877 - 1960)

olej na překližce, 63 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno UP, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:30:00
Číslo položky: 14024
Poslední dražitel: 13533

Zátiší s mísou ovoce
olej na plátně, 32, 5 x 47, 5 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14156
Poslední dražitel: 13625

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 14260

barevná litografie, 27 x 19 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1987, 56/75
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14021
Poslední dražitel: 11291

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečer
olej na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14081
Poslední dražitel: 14372

barevná litografie, 35 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14004
Poslední dražitel: 12627

Nesignováno (Ženíšek František)

Ve skalnaté krajině u ohýnku
olej na plátně, 35, 5 x 80 cm, malba v lunetě, rámováno, rám a malba poškozeny, malba místy odpadá, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:40:00
Číslo položky: 14167
Poslední dražitel: 11393

Molnár Karel (1903 - 1981)

Koupel
olej na sololitu, 42 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14118

Štáfl Otakar (1884 - 1945)

Rozkvetlé stromy u vstupu
olej plátno na kartonu, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1917, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14013
Poslední dražitel: 11154

Jízda kočárem
barevná litografie, 30 x 39 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, 71/75, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:45:00