9 300 000 Kč

Číslo položky: 14082
Poslední dražitel: 14389

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 30 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14065
Poslední dražitel: 13561

Aleš Mikoláš (1852 - 1913)

"Keď z koňa spadnem..."
tuš na papíře, 25, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno UD, datováno 1903
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 13986

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chod
olej na překližce, 35, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14064
Poslední dražitel: 14377

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžená Praha
barevná litografie, 35, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1914
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:15:00
Číslo položky: 14083
Poslední dražitel: 13574

Lauterbach Julius K. (1873 - 1939)

Dívka v šátku
olej na kartonu, 41, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13998
Poslední dražitel: 14331

Jančálek Cyril (1891 - 1954)

olej na překližce, 54 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14084
Poslední dražitel: 13575

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Stařeček a stařenka z Boršic
kombinovaná technika na papíře, 29 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:20:00
Číslo položky: 14027
Poslední dražitel: 13534

Bakulin Nikolaj (1896 - 1952)

Kozák
olej na kartonu, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14066
Poslední dražitel: 11323

Anděl
černobílá litografie, 22 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1920
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14092
Poslední dražitel: 14000

Tužínský Alois (1907 - ?)

Norský fjord
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:25:00