9 300 000 Kč

Číslo položky: 14043
Poslední dražitel: 13546

Noční chodec
kombinovaná technika na papíře, 20 x 14 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, na přední straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:10:00
Číslo položky: 13987
Poslední dražitel: 11267

Monogram J. Z.

Plachetnice
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14165
Poslední dražitel: 13903

Podzimní krajina s řekou
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14060
Poslední dražitel: 14374

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Mužský akt s koňmi
olej na plátně, 71 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:15:00
Číslo položky: 13989
Poslední dražitel: 14324

Wagner Ladislav Maria (* 1945)

Huba plná oříšků
kombinovaná technika na sololitu, 60 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14072
Poslední dražitel: 14667

Pytlák
olej na překližce, 51 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14044
Poslední dražitel: 13547

Hostinec
kombinovaná technika na papíře, 25 x 15, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, na přední straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:20:00
Číslo položky: 14036
Poslední dražitel: 14579

Boettinger Hugo (1880 - 1934)

olej na plátně, 95 x 60 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14135
Poslední dražitel: 11611

Kerhart Oldřich (1895 - 1947)

Koupání v Cidlině
olej na překližce, 40 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, na zadní straně razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14019
Poslední dražitel: 13529

Předjaří na řece
olej na plátně, 52 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:25:00