9 300 000 Kč

Číslo položky: 14031
Poslední dražitel: 13957

Lesní potok
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:40:00
Číslo položky: 14166
Poslední dražitel: 13632

Nesignováno (Drtikol František ?)

olej na překližce, 37 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14157
Poslední dražitel: 12580

Jarmark
olej na plátně, 36 x 51 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:45:00
Číslo položky: 14017
Poslední dražitel: 14343

Otepi slámy
olej na kartonu, 28, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14037

Hořánek Jaroslav (1925 - 1995)

Ráno v Bubenči
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, vystavováno v roce 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13995
Poslední dražitel: 11771

Malý Jan (1898 - 1954)

Zámecká zahrada
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:50:00
Číslo položky: 14067
Poslední dražitel: 13562

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14163
Poslední dražitel: 13630

Pražský motiv
olej na kartonu, 37 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14009
Poslední dražitel: 14338

Léto na Vysočině
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rýha v malbě o velikosti cca 3 cm, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:55:00
Číslo položky: 14071
Poslední dražitel: 14381

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Jarní krajina s rybníkem
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč