9 300 000 Kč

Číslo položky: 14129
Poslední dražitel: 13869

Max František (1895 - 1969)

Výhled na Prahu
olej na kartonu, 32, 5 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:25:00
Číslo položky: 14105
Poslední dražitel: 13157

Nečitelně signováno

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 49 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zvlněný karton, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14159
Poslední dražitel: 14443

Děti u vody
olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:30:00
Číslo položky: 14023
Poslední dražitel: 13532

Motiv z Francie
olej na plátně, 49 x 69 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13981
Poslední dražitel: 11811

olej na kartonu, 27 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14025
Poslední dražitel: 11792

Dívčí akty
černobílá litografie, 47, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 13992
Poslední dražitel: 13510

Nečitelně signováno

olej na plátně, 52, 5 x 42 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14259

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Eva
reliéfní tisk na papíře, 31, 5 x 23, 5 cm, zlaceno, rámováno, rám a papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14161
Poslední dražitel: 13628

Nečitelně signováno

Kubistické zátiší s rumem
olej na plátně, 59 x 45 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14005
Poslední dražitel: 13519

Sklizeň
akvarel na papíře, 42 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:40:00