9 300 000 Kč

Číslo položky: 14023
Poslední dražitel: 13532

Motiv z Francie
olej na plátně, 49 x 69 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:30:00
Číslo položky: 14025
Poslední dražitel: 13704

Dívčí akty
černobílá litografie, 47, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:35:00
Číslo položky: 13992
Poslední dražitel: 13510

Nečitelně signováno

olej na plátně, 52, 5 x 42 cm, rámováno, rám, malba a plátno poškozeny, krakeláž, signováno nečitelně PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14005
Poslední dražitel: 13519

Sklizeň
akvarel na papíře, 42 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:40:00
Číslo položky: 14031
Poslední dražitel: 13957

Lesní potok
olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14017
Poslední dražitel: 14343

Otepi slámy
olej na kartonu, 28, 5 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:45:00
Číslo položky: 14037

Hořánek Jaroslav (1925 - 1995)

Ráno v Bubenči
olej na plátně, 60 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1957, vystavováno v roce 1959, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13995
Poslední dražitel: 13932

Malý Jan (1898 - 1954)

Zámecká zahrada
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:50:00
Číslo položky: 14067
Poslední dražitel: 13562

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

olej na sololitu, 37, 5 x 26, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. PD, datováno 2002, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14068
Poslední dražitel: 13564

olej na sololitu, 34, 5 x 24, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba mírně poškozena, signováno monogramem V. B. LD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:55:00